No / 5th April, 2018 / Aktualitātes / Off

Nūjošanas pārgājiens gar Amatu

Kārļamuižā 4. maija nūjošanas pārgājiens gar Amatu notiek jau septiņus gadus. Arī šajā pavasarī ikviens, liels vai mazs, ir laipni aicināts piedalīties mūsu organizētajā nūjošanas pārgājienā.

Nūjošanas pārgājiens gar Amatu domāts ceļotājiem, kurus nebaida reljefa starpība, jo dažviet ir jāpārvar vairāk nekā 40 m augstuma starpība. Amatas taka iet pa upes labo krastu, līkumo pa tās ielejas apakšējo un augšējo daļu un patiks tiem, kas alkst redzēt un izbaudīt iespaidīgus Amatas senlejas krastus, ejot pa mazskartu meža taku. Maršrutā ir gan trepju posmi, gan nelieli dūksnāji (iespēja sabrist kājas).  Pārgājiens ir bez laika kontroles un notiek divu gidu – vadošā un noslēdzošā gida – pavadībā. Pārgājiena laikā ir vairākas apstāšanās vietas, un tas noritēs mērenā tempā. Pārgājiena laikā paredzēts pusdienlaiks, lai ieturētos ar pašu līdzpaņemtām sviestmaizēm. 

Maršruts

Kopējais pārgājiena garums ir 22 km.

Kārļamuiža – Ainavu Krauja – Ķaubju iezis – Stūķu iezis – Dzilnas iezis – Incēnu krauja – Zvārtes iezis – Miglas iezis – Čūsku iezis – Zemais iezis – Lustūzis – Vanagu iezis – Vizbulīšu klintis – Palu iezis – Zaļais iezis – Krustkalni – Kārļamuiža.

 Lejupielādē bezmaksas maršruta shēmu un aprakstu

Pārgājienu sāksim 9:30 ar brokastīm (iekļautas cenā) un iesildīšanos. Noslēgsim 17:00 ar svētku cienastu uz skaisti klāta svētku galda (iekļauta cenā).

Dalības maksa: EUR 10 (ar savām nūjām), EUR 15 (ar nomātām nūjām), bērniem līdz 16 gadu vecumam – EUR 5.

Lai pārgājiens varētu notikt labā kārtībā, aicinām pieteikties vismaz nedēļu pirms sarīkojuma. Lūdzu izmantojiet pieteikuma formu vai sūtiet e-pastu info@karlamuiza.lv !

 

Vārds: (obligāts)

E-pasts: (obligāts)

Temats: (obligāts)

Ziņa: