Laipni gaidīti!

Viesnīca “Karlamuiza Country Hotel” Gaujas nacionālajā parkā, netālu no Cēsīm un Siguldas. Viesnīcā mūsdienu ērtības plašos apartamentos un numuriņos. Ir jauka viesību zāle, tradicionāla latviešu pirtiņa.  Šeit atradīsiet augstu viesmīlību un servisu.

Kārļamuižas vēsture iesniedzas 18.gs. Viesnīca iekārtota senās Kārļumuižas ērberģī. Tas celts 19. gs. četrdesmitajos gados. Ārēji vecā ēka maz mainījusies, saglabājot oriģinālo eleganci un stilu. Skaistā apkārtne ar krāšņajiem Amatas krastiem 18. gadsimta beigās un 19.gs bija kļuvusi par iemīļotu apmeklējuma vietu ceļotājiem. Interese bija tik liela, ka Vidzemes landrāts Vilhelms Frīdrihs fon Ungerns-Šternbergs jau 1796. gadā ieteica iekārtot kādu ērtu māju, kur daudzie ceļotāji varētu pārnakšņot un par samaksu saņemt pārtiku. 

Tuvējā apkārtnē ir muižas ainavu parks un dabas pastaigu takas. Elpu aizraujošas ainavas un smilšakmens iežu atsegumi. Aktīvai atpūtai – velomaršruti un slēpošanas trases.

Viesnīca atrodas Amatas upes senlejā, Gaujas Nacionālā parka vidū. Tā ir tikai 8 km attālumā no Cēsīm un 18 km no Siguldas, 6 km attālumā no Āraišiem un 5 km Zvārtes ieža, 13 km attālumā no Līgatnes.

 

Viesnīca un restorāns “Kārļamuiža Country Hotel” (SIA Kārļa muiža) ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastra biedrs. No 2012. līdz 2015. gadam klasteris realizēja projektu “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstība”, ko līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un administrēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (2.07.2012. līgums Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/001).

viesnica-gaujas-nacionala-parka-turisma-klastra-biedrs

Kārļamuiža ir Gaujas nacionālā parka tūrisma klastra biedrs