2019. gada 4. maija nūjošanas pārgājiens gar Amatu

Nūjošanas pārgājiens gar Amatu notiek jau astoto gadu. Arī šajā pavasarī ikviens ir laipni aicināts piedalīties nūjošanas pārgājienā! 

Nūjošanas pārgājiens gar Amatu domāts ceļotājiem, kurus nebaida reljefa starpība, jo dažviet ir jāpārvar vairāk nekā 40 m augstuma starpība. Amatas taka iet pa upes labo krastu, līkumo pa tās ielejas apakšējo un augšējo daļu un patiks tiem, kas alkst redzēt un izbaudīt iespaidīgus Amatas senlejas krastus, ejot pa mazskartu meža taku. Maršrutā ir gan trepju posmi, gan nelieli dūksnāji (iespēja sabrist kājas).  Pārgājiens ir bez laika kontroles un notiek divu gidu – vadošā un noslēdzošā gida – pavadībā. Pārgājiena laikā ir vairākas apstāšanās vietas, un tas noritēs mērenā tempā. Pārgājiena laikā paredzēts pusdienlaiks, lai ieturētos ar pašu līdzpaņemtām sviestmaizēm.

Maršruts
Kopējais pārgājiena garums ir 22 km.
Kārļamuiža - Ainavu Krauja - Ķaubju iezis - Stūķu iezis - Dzilnas iezis - Incēnu krauja - Zvārtes iezis - Miglas iezis - Čūsku iezis - Zemais iezis - Lustūzis - Vanagu iezis - Vizbulīšu klintis - Palu iezis - Zaļais iezis - Krustkalni - Kārļamuiža.

Lejupielādēt bezmaksas kursu karti un takas aprakstu

Pārgājienu sāksim 9:30 ar brokastīm (iekļautas cenā) un iesildīšanos. Noslēgsim 17:00 ar svētku cienastu uz skaisti klāta svētku galda (iekļauta cenā).

9:30 - 10:15 Reģistrācija un brokastis
10:15 - 10:30 Kārļamuižas jaunumi
10:30 - 11:00 Iesildīšanās
11:00 - 16:00 Pārgājiens
16:00 - 18:00 Svētku zupa pie balti klātiem galdiem

Dalības maksa: 10 euro no cilvēka (ar savām nūjām), 15 euro no cilvēka (ar nomātām nūjām), bērniem līdz 16 gadu vecumam –  5 euro. Lūdzu reģistrējaties! Lūdzu, izmantojiet pieteikuma veidlapu!